Lewiczyn 8a 05-622 Belsk Duży
48 661 02 02
biuro@anelbox.pl

Karton e-commerce

Karton e-commerce

Karton e-commerce

Jeżeli pojęcie E-commerce zawęzimy do typu B2C (Business-to-Consumers), czyli handel elektroniczny, gdzie sprzedawcą jest przedsiębiorstwo, a zakupu dokonuje osoba fizyczna, to odpowiednio do tego zdefiniujemy charakterystykę kartonów dla e-commerce.

Branża e-commerce dla indywidualnego klienta musi o niego walczyć i umacniać swoją pozycję na rynku. Dlatego też jakość i estetyka są tu na pierwszym miejscu!

Kartony dla e-commerce powinny być przede wszystkim zaprojektowane tak by przyciągały uwagę. Nietuzinkowy design, oryginalna grafika, wzory, kształt – to wszystko od razu wpada w oko.
Wszystko musi być tu logistycznie przemyślane, tak by Klient za każdym razem chciał do nas wrócić.

Zapraszamy do kontaktu:

Numer tel. 698 627 776
Tagi: karton fasonowy, pudło klapowe, karton na borówki, karton dla sklepu internetowego, karton do biedronki, karton do lidla, karton do składania, karton do wysyłki, karton e-commerce, karton klapowy,karton klejony, karton na brokuł, karton na ciasto, karton na gruszki, karton na jabłka, karton na owoce, karton na owoce miękkie, karton na pieczywo, karton na pomidory, karton na sałatę, karton na śliwki, karton na warzywa, karton składany, opakowania, opakowanie kurierskie, opakowanie z tektury, plaform, bushel